O nas

mikrokonsultingMikrokonsulting to firma doradcza działająca od 2006 roku. Od samego początku firma specjalizowała się w pozyskiwaniu dotacji oraz usługach doradczych na terenie całego kraju.  Z początkiem roku 2009 skoncentrowaliśmy się wyłącznie na dotacjach unijnych na rynku województwa Małopolskiego  i od razu rozpoczęliśmy dynamiczny rozwój. Kilkanaście projektów, kilkaset stron analiz… to dało nam razem kilkanaście uśmiechów zadowolonych klientów. W między czasie stworzyliśmy serwis RozwijamyFirme.pl dla małopolskich przedsiębiorców starając się tłumaczyć zagadnienia związane z dotacjami unijnymi na inwestycje czy na działania eksportowe. Informujemy przy tym o termiach naborów tak aby nie przegapić swojej szansy na możliwość złożenia wniosków o dotacje. Z czasem otrzymywaliśmy zapytania od naszych klientów od  odnośnie współpracy w zakresie doradztwa eksportowego. Podjęliśmy temat i poszerzyliśmy obszar działania o wsparcie dla firm rozpoczynające przygodę z eksportem. Zmiana podyktowana była również  rozwojem naszych klientów, którzy od 7 lat rozwijali się z nami, a tym samym powiększali obszar swoich działań.  My również musieliśmy się dostosować.

RozwijamyFirme.pl - O NasCo nas wyróżnia? Każdy problem jest inny, każdy stanowi szansę dla nas i dla Twojej firmy. Jednym z naszych sukcesów jest pozyskanie dla naszych klientów prawie 23,4 mln złotych dotacji. W ostatnim roku pozyskaliśmy prawie 2.8 mln złotych. Naszym atutem jest przede wszystkim duże doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji jaki i jej rozliczaniu.

Firma Mikrokonsulting powstała głównie po to, aby rozwiązywać problemy klientów prowadzących działalność gospodarczą należącą do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Ta grupa klientów interesuje nas szczególnie ponieważ charakteryzuje się ciągłym dynamicznym rozwojem, wprowadzaniem innowacyjnych metod zarządzania, zainteresowaniem nowymi kanałami dystrybucji dla swoich usług i produktów.  Są otwarte na zmiany i gotowe podjąć wyzwanie. Rozwijamy się i pragniemy byś i Ty rozwijał się z Nami!


Kontakt z nami

Tel:  793 024 625

biuro(małpka)rozwijamyfirme.pl

Siedziba główna firmy

Mikrokonsulting

Kielecka 2/34  31-526 Kraków

Każdy sukces może być zaplanowany, każda porażka może być skutkiem ewentualnych rozbieżności w trakcie realizacji planu. Każdy sukces powinien uczyć pokory, każda porażka zaś winna stać się pretekstem dla zmian i dla realizacji postulatu większej skuteczności. Trafnymi wydają się być tutaj słowa Williama Bolitho „Najważniejsze w życiu nie jest kapitalizowanie naszych osiągnięć. To potrafi nawet głupiec. Najważniejsze jest w życiu czerpanie korzyści z porażek. Umiejętność ta wymaga inteligencji i odróżnia głupca od mędrca”.