0

Firma doradcza Mikrokonsulting

Mikrokonsulting to grupa młodych, ambitnych, aktywnych ludzi. Na bieżąco śledzimy sytuację na rynku, dostosowujemy się do panujących tam zasad, wyznaczamy nowe trendy. Nasza firma działa od 2005 roku specjalizując się pozyskiwaniu dotacji na terenie całego kraju.  Z początkiem roku 2009 weszliśmy na nasz docelowy rynek czyli na małopolske  i od razu rozpoczęliśmy dynamiczny rozwój. Kilkanaście projektów, kilkaset stron analiz… to dało nam razem kilkanaście uśmiechów zadowolonych klientów. Każdy problem jest inny, każdy stanowi szansę dla nas i dla Ciebie. Firma Mikrokonsulting powstała głównie po to, aby rozwiązywać problemy klientów zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą. Ta grupa klientów interesuje nas szczególnie, ponieważ charakteryzuje się ciągłym dynamicznym rozwojem, wprowadzaniem innowacyjnych metod zarządzania oraz zainteresowaniem nowymi kanałami dystrybucji dla swoich usług i produktów. Te najmniejsze podmioty gospodarcze nadają sens wszystkiemu, co dzieje się na lokalnych rynkach. Są otwarte na zmiany i gotowe podjąć wyzwanie. Rozwijamy się i pragniemy byś i Ty rozwijał się z nami!

W jaki sposób przebiega współpraca

Pierwszym etapem naszych działań jest uzyskanie od Państwa podstawowych informacji na temat planowanej działalności gospodarczej. W tym celu wysyłamy formularz zawierający pytania o rodzaj planowanej działalności, konkurencję, potencjalnego klienta oraz o listę rzeczy, które chcieliby Państwo kupić za pieniądze z dotacji.  Uzyskane odpowiedzi na pytania zwarte w formularzu znacznie ułatwiają nam pracę pozwalając wstępnie oznaczyć wartość planowanej inwestycji i otoczenie, w którym Państwa firma będzie działała.

W momencie przystąpienia do programu informujemy Państwa o wszystkim, co jest z nim związane. Przygotowujemy dokumentację, drukujemy, a Państwo dostarczacie ją do Instytucji. Nasza rola kończy się w momencie uzyskania dla Państwa dotacji. Później możemy podjąć się realizacji inwestycji i jej rozliczeniu, ale to następuje dopiero, gdy firma otrzyma dotację.

Należy pamiętać o tym, że podstawą napisania dobrego biznesplanu jest Państwa współpraca nami w  zakresie przepływu informacji. To Państwo dokładnie wiecie, jaką działalność wybieracie, jaka będzie grupa docelowa i kiedy chcecie rozpocząć.

Harmonogram Prac

Praca nad biznesplanem trwa od dwóch tygodni do około miesiąca. W tym czasie organizujemy spotkania, wymieniamy się mailami i telefonicznie uzgadniamy dane, które później znajdą się w całym projekcie.

Działanie
1. Nawiązanie kontaktu
2. Przesłanie formularza zgłoszeniowego
3. Podpisanie umowy
4. Informacje na temat możliwości aplikacji o środki finansowe
5. Wypełnienie i przesłanie dokumentów aplikacyjnych
6. Wstępna wersja biznesplanu i wniosku
7. Ostateczna wersja biznesplanu i wniosku wraz z załącznikami
8. Bieżące poprawki i na końcu decyzja o przyznaniu dotacji 🙂

KONTAKT

Można się z nami kontaktować kilkoma kanałami:

Listownie/osobiście pod adresem:

Mikrokonsulting — właściciel serwisu RozwijamyFirme.pl

ul. Kielecka 2/34

31-526 Kraków

Telefonicznie pod numerami:

793 024 625 — telefon komórkowy

(012) 350 44 60 — fax

Mailowo:

biuro@rozwijamyfirme.pl

Zapraszamy do kontaktu

Dodaj komentarz